Poznáme špecifikácie Honoru 10. Máme sa na čo tešiť!

Ako sme vás už dávnejšie informovali, spoločnosť Honor predstaví v tomto roku špičkový smartfón Honor Note 10, ktorý ponúkne brutálne veľký 6,55″ AMOLED displej s rozlíšením 1080×2220 pixelov. Pripravovaná novinka bude poháňaná výkonným 8-jadrovým procesorom Kirin 970, ktorému bude sekundovať 6 GB RAM/8 GB RAM a 64/128 alebo až 512 GB úložisko s možnosťou rozšírenia pomocou pamäťovej karty.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Novinka ponúkne zadný duálny fotoaparát s rozlíšením 24 + 16 Mpx a samozrejmosťou bude aj prítomnosť umelej inteicencie. Predný selfies fotoaparát ponúkne 13 Mpx rozlíšenie. Veľkou prednosťou tohto smartfónu bude aj jeho výdrž, ktorá bude určite veľmi zaujímavá vďaka 4900 mAh batérii. V rámci výbavi smartfónu Honor Note 10 nebude chýbať USB Type C konektor, prostredie EMUI 8.2, Android 8.1 Oreo a ďalšie vymoženosti dnešnej doby.

Honor Note 10 príde už o mesiac

Novinka by mala byť predstavevená už v poslednom dni tohto mesiaca v Číne, no a do predaja by mohla zavítať už o mesiac. Honor Note 10 bude veľmi zaujímavý smartfón a je skvelé, že sa Huawei rozhodol ponúkať špičkovo vybavené zariadenia aj v rámci svojej podznačky Honor. Už teraz je jasné, že sa máme na čo tešiť.

Zdroj: huaweicentral.com, úvodný obrázok:  huaweicentral.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.