Práve online: Ďalšia tragická nehoda na Slovenku. Vodič luxusného auta neprežil!

Veľmi smutná správa prichádza z obce Zlaté Klasy v okrese Dunajská Streda, kde došlo ku tragickej nehode luxusného automobilu Audi. Podľa dostupných informácií, pri tragickej nehode zomrel jeden človek.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

„Zatiaľ nezistený vodič viedol v čase o 22.00 h na ceste č. II/503 osobné auto Audi Q7 v smere od obce Zlaté Klasy na Hrubý Šúr. Pri prechádzaní ľavotočivou zákrutou, z doposiaľ presne nezistených príčin, vyšiel autom mimo cestu vpravo, do priekopy, kde narazil do brehu,“ ozrejmila Kredatusová.

Nehoda
Zdroj: Polícia

Luxusné auto z doposiaľ nezistených príčin vyšlo mimo cestu a následne sa odhodilo do stromu. 40-ročný vodič bohužiaľ neprežil. 25-ročná spolujazdkyňa utrpela veľmi ťažké zranenia a momentálne je hospitalizovaná v nemocnici.

Polícia prípad vyšetruje

Polícia príčiny tragickej nehody vyšetruje. Polícia aj naďalej na vodičov apeluje, aby boli na cestách opatrní.

Zdroj: aktuality.sk, úvodný obrázok: Polícia

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.