Práve online: Za útokom na prezidenta Trumpa je jeho vlastný fanúšik

Nestáva sa často, aby fanúšik a obdivovateľ spôsobil útok na vlastného idola. Celkom kuriózne správy prichádzajú zo Spojených štátov, kde fanúšik amerického prezidenta Donalda Trumpa, spôsobil veľký rozruch po tom, ako sa ho pokúsil trafiť mobilným telefónom.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Malo sa tak stať v piatok na výročnom zjazde americkej Národnej asociácie držiteľov zbraní NRA. Vo chvíli, keď Trump mieril k rečníckemu pultu na pôdiu, kde plánoval predniesť svoj prejav, mobil dopadol na stranu pultu z opačnej strany. Hneď na to zasahovala ochranka, ktorá muža okamžite vyviedla.

Osúd fanúšika je neistý

Podľa dostupných informácií, muž svoj čin nemyslel zle a je skalným obdivovateľom a priaznivcom Donalda Trumpa. Po niekoľkých minútach nakoniec Donald Trump so svojim prejavom vystúpil. V tejto chvíli nie je jasné, ako dopadne jeho fanúšik s hádzajúcim mobilom.

Zdroj: hlavnespravy.sk, úvodný obrázok: politico.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.