Prehliadač Google Chrome si neinštalujte! Microsoft touto správou oslovil všetkých používateľov!

Spoločnosť Microsoft začala s testovaním novej funkcie len pred niekoľkými týždňami, no za túto funkciu bol Microsoft bombardovaný s tak negatívnou spätnou väzbou od užívateľov, že sa nakoniec rozhodol stiahnuť “chvost” a funkciu odstrániť. Tá mala za následkom to, že používateľov Windowsu pri inštalácii webového prehliadača od konkurencie varovala pred zlým rozhodnutím.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Microsoft vo svojej ráznej taktike používateľov pred inštaláciou konkurenčného internetového prehliadača varoval, aby si nainštalovali prehliadač Edge, pretože je bezpečnejší a rýchlejší. Na túto funkciu dostal Microsoft obrovskú negatívnu spätnú väzbu. Dokonca toto rozhodnutie kritizovali aj vydavatelia internetových prehliadačov.

Microsoft chce, aby sme používali prehliadač Edge

Americký gigant zobral spätnú väzbu rýchlo do úvahy a po záplave rozrušených reakcií stiahol chvost a funkciu odstránil. Týmto radikálnym krokom chcel Microsoft viac pretlačiť svoj internetový prehliadač, ktorý stále dosahuje v porovnaní s Google Chrome či Firefoxom len pomerne slabé čísla.

Zdroj: neowin.com, úvodný obrázok: neowin.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.