Sajfa to prehnal! Nakrúcal sa na telefón počas šoférovania. Zasiahla polícia a takto to dopadlo!

Najznámejšiemu slovenskému moderátorov Sajfovi v piatok veľa do smiechu nebolo. Keď sa na drzáka začal natáčať na mobil počas šoférovania, zasiahnuť musela polícia.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Sajfa streamoval svoju jazdu na svojom Instagram účte. Jeho jazda sa mu však stala osudnou, pretože policajti ho rýchlo našli, zastavili a pokutovali. Moderátor išiel ešte ďalej, a celý postup polície naživo streamoval naďalej na svojom Instagrame.

Polícia moderátora pokutovala

Keď polícia Sajfu zastavila, reagovala na moderátora takto: ,,Boli ste zastavení z dôvodu používania mobilného telefónu počas vedenia vozidla. Porušili ste základné povinnosti vodiča,” Populárneho moderátora ďalej čakala dychová skúška, ktorá dopadla negatívne.

Moderátor skončil s pokutou 50 eur a následne ho polícia poučila o používaní mobilného telefónu za volantom, ktorý spôsobuje čím ďalej, tým viac dopravných nehôd. Celé video, kde Sajfa vysielal svoj stream a zastavili ho policajti, nájdeš tu.

Zdroj: cas.sk, úvodný obrázok: Instagram – Sajfa

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.