Samsung dosiahol rekordné zisky. Má sa Apple obávať?

Spoločnosť Samsung Electronics vydala novú správu o svojich výnosoch za tretí štvrťrok 2018, v ktorej uviedla, že očakáva dosiahnutie rekordných ziskov. Kórejsky výrobca očakáva zisk vo výške 57 miliónov amerických dolárov, pričom prevádzkový zisk Samsung očakáva vo výške 15 miliónov dolárov.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Samsung má určite dôvod na radosť,pretože dosiahol oproti minulému štvrťroku obrovský nárast v obrate, čo pochopiteľne predstavuje aj vyššie zisky. Kórejský gigant by mal dosiahnuť obrovský zisk práve vďaka Applu, ktorému dodáva OLED displeje pre najnovší iPhone XS a iPhone XS MAX. Faktom však je, že sa kórejci rozhodli správu detailne nerozobrať, a tak nevieme, ktorá divízia vyniesla Samsungu najväčší zisk.

Viac sa dozvieme až budúci mesiac

Zahraničný server informuje, že Samsung zverejní celú správu o poslednom štvrťroku už na konci tohto mesiaca. Potom sa tak dozvieme, ktorá divízia priniesla Samsungu najväčšie výnosy a ako sa darí predajom mobilných telefónov.

Zdroj: androidauthority.com, úvodný obrázok: androidauthority.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.