Samsung ešte v tomto roku predstaví skladací smartfón, prezradil samotný CEO spoločnosti

Spoločnosť Samsung predstaví do konca tohto roka minimálne jeden skladací smartfón, uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Samsungu, DJ Koh. V rozhovore pre média CNBC Koh povedal, že spoločnosť by mohla odhlaliť telefón už na konferencii Samsung Developer Conference, ktorá sa bude konať 7 8. novembra v San Franciscu. Generálny riaditeľ zároveň prezradil, že vývoj smartfónu je už skoro ukončený, hoci je samotná výroba veľmi komplikovaná.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

samsung

Generálny riaditeľ taktiež prezradil, že zariadenie bude použiteľné aj v prípade, ak bude zložené. Znamená to, že jedna z obrazoviek bude normálne viditeľná a ďalšia časť obrazovky bude viditeľná po jej rozklopení. V tejto chvíli stále nepoznáme bližšie informácie, a teda nevieme, ako presne bude vyzerať nový Samsung smartfón z budúcnosti. Isté je, že sa novinky dočkáme už tento rok, pričom zatiaľ nie je jasné, kedy sa tento smartfón dostane do klasického predaja.

Zdroj: androidauthority.com, úvodný obrázok: androidauthority.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.