Samsung Galaxy Fold vybuchuje? Majitelia hlásia zničené smartfóny a nie je ich málo!

Je to len pár dní, čo Samsung začal predávať svoj prvý skladací smartfón Galaxy Fold. Ten sa údajne vypredal okamžite. Len krátko po tom, ako sa testovacie smartfóny dostali k svojim prvým novinárskym majiteľom, sa stalo niečo, čo nikto nečakal. Majitelia totiž začali hlásiť problémy s rozbitím svojho smartfónu.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Sociálne siete zaplavujú príspevky rôznych zahraničných novinárov, ktorým sa nový Galaxy Fold doslova rozbil. Po niekoľkých otvoreniach smartfónu malo dôjsť k prasknutiu zariadenia, čo následne viedlo k poškodeniu displeja. Jeden z užívateľov smartfónu dodáva, že jeho ľavá časť obrazovky začala blikať.

Ďalší novinár dodáva, že k poškodeniu smartfónu pravdepodobne došlo po odstránení polymérovej vrstvy na vonkajšej strane obrazovky smartfónu, o čom výrobca nikde neuvádza, že k takému odstráneniu nemá dôjsť. Vrstva sa totiž na prvý pohľad tvárila ako fólia.

Situáciu okolo Samsungu Galaxy Fold, teda smartfónu, ktorý stojí až 2000 €, budeme pozorne sledovať. Určite nie je normálne, aby smartfón nevydržal ani deň či dva a doslova sa rozbil. V tejto chvíli nevieme, či sa jedná o problémové len demo kusy, ktoré skončili v rukách novinárov, alebo sa problém bude týkať oveľa väčšieho množstva kusov.

Zdroj: droid-life.com, úvodný obrázok: Twitter

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.