Samsung Galaxy Note 9 takmer explodoval vo výťahu! Majiteľka je v šoku

Je to už pomerne dlhá doba, čo Samsung predstavil sympatický smartfón Galaxy Note 7, ktorý pre jeho nízku spoľahlivosť musel prestať predávať a vyrábať. Majiteľom totiž tento smartfón vybuchoval a spôsobil nie jeden požiar v domácnosti. Kórejská spoločnosť od tohto incidentu kladie oveľa väčší dôraz na bezpečnosť jej smartfónov.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Zahraničné médiá informovali o šokujúcom prípade v zahraničí, kedy majiteľke Galaxy Note 9, začalo jej zariadenie vydávať divné zvuky. Majiteľka informuje, že cestou vo výťahu do svojho bytu, začula jej telefón vydávať divné zvuky a pískanie a o malý čas neskôr bolo vidieť dym. Majiteľka chytila paniku, nevedela, čo má robiť vo výťahu a začala stláčať náhodné tlačidlá. Keď sa kabína výťahu otvorila, spolu s okoloidúcim vyliali na telefón vodu.

Galaxy Note 9 začal dymiť priamo vo výťahu

V článku kolegovia uvádzajú, že pri pokuse telefón vytiahnuť, bol Note 9 extrémne horúci a majiteľku podpálil. Podľa dostupných informácií už Samsung o samotnom probléme vie a kórejský gigant upozorňuje, že sa jedná o jediný takýto problém týkajúci sa Galaxy Note 9. Samsung zároveň v tejto chvíli spustil vyšetrovanie celého prípadu. Samotný incident sa našťastie skončil bez ľudských strát. Mohli by sme len polemizovať, čo by sa dialo, ak by Note začal v kabíne výťahu horieť.

Zdroj: pocketnow.com, úvodný obrázok: pocketnow.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.