Samsung Galaxy S10 získava dôležitú aktualizáciu

Samsung práve vypustil pre svoju najnovšiu vlajkovú loď Galaxy S10 novú softvérovú aktualizáciu, ktorú doporučujeme nainštalovať všetkým majiteľom tohto smartfónu. Nová aktualizácia prináša okrem bezpečnostných zaplát aj ďalšie novinky.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nová aktualizácia ma 463 MB a okrem pravidelných bezpečnostných zaplát, vylepšuje stabilitu aplikácie fotoaparátu a taktiež lepšie optimalizuje výkon reverzného nabíjania Wireless PowerShare, ktoré nefungovalo úplne korektne.

Nová softvérová aktualizácia je dostupná pre model Galaxy S10E, Galaxy S10 a Galaxy S10+. Jedná sa teda o globálnu aktualizáciu pre všetky tri vlajkové lode Samsungu. Ak sa Ti nová aktualizácia ešte neukázala, doporučujeme aktualizáciu vyhľadať vo svojom smartfóne manuálne.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: YouTube – Kevin The Tech Ninja

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.