Samsung predstavil revolučný smartfón s otočným fotoaparátom

Prvý Samsung smartfón so zdvíhacím a rotujúcim fotoaparátom zároveň je vonku. O tomto smartfóne sa hovorilo už nejaký ten piatok, ale až teraz sa stal skutočnosťou. Kórejský výrobca oznámil zaujímavú novinku Galaxy A80. Tá sa pýši elimináciou rámčekov okolo displeja a vysúvacou konštrukciou.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Galaxy A80

Samsung Galaxy A60 je vybavený obrovským 6,7″ displejom so Super Amoled technológiou a rozlíšením 2400×1080 pixelov. Pod kapotou nájdeme výkonný 8-jadrový procesor, 8 GB operačnú pamäť RAM či interné úložisko s kapacitou až 128 GB. Najzaujímavejšou funkciou tohto smartfónu je trojitý fotoaparát s rozlíšením až 48 Mpx a svietivosťou f/2.0.

Galaxy A80

Inžinieri v Samsungu vyvinuli pomerne zaujímavý systém konštrukcie. Tá sa totiž vysúva. Takže ak budeš potrebovať čokoľvek odfotiť, vysunieš si konštrukciu a už len “fotíš”. Takýto systém priniesol možnosť ponúknuť okolo displeja minimálne rámčeky, keďže sa selfies kameru podarilo ukryť do trojitého otočného fotoaparátu. Ten teda vieš použiť ako prednú alebo zadnú kameru.

Novinka sa pýši 3700 mAh batériou, kvalitným dielenským spracovaním či implementovaným senzorom odtlačku prsta priamo pod displejom telefónu. Galaxy A80 bude dostupný v čiernej, bielej a zlatej farbe, pričom cena a dostupnosť na našom trhu ešte nie je známa.

Zdroj: Samsung, úvodný obrázok: Samsung

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.