Škandál v nemocnici! Pacient dostal šunku a chlieb v sáčku

Dlhodobe vieme o tom, že slovenské nemocnice na tom nie sú najlepšie a to, čo je na Slovensku štandard, sa inde vo svete dá považovať za podštandard až “nič”. Je veréjne známe, že slovenskému zdravotníctvu chýbajú peniaze a bohužiaľ v posledných rokoch na to doplácajú hlavne pacienti.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Kuriózny prípad sa odohral v Univerzitnej nemocnici v Martine, kde večeru pacientovi priniesli v mikroténovom sáčku. Večeru, ktorá obsahovala jedno jablko, krajec chleba, šunkový nárez a maslo, pacient nedostal na klasickom tanieri. Pacient si svoju večeru vyfotil. Na fotografii je vidieť, že všetky potraviny boli v sáčku len tak pohodené.

jedlo
zdroj: refresher.cz

Podľa informácií z článku na refresher.cz, podobná situácia sa počas štátnych sviatkov stáva pomerne často. Aj v 21. storočí tak máme prístup k pacientovi, akoby sme žili v stredoveku.

 

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.