Sleduj predstavenie nových Apple produktov naživo už dnes večer. Tu je návod!

Pokiaľ patríš medzi väčšieho technologického “fanatika“, potom Ti určite neuniklo, že dnes spoločnosť Apple predstaví niekoľko nových zariadení, medzi ktorými bude aj ďalšia generácia iPhonov. Už z dnes dostupných únikov určite vieš, že sa máš na čo tešiť, no a v tomto článku sa dozvieš, kedy a kde si môžeš pozrieť predstavenie nových Apple produktov naživo.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Apple štartuje so svojom konferenciou už dnes 12.09 večer o 19:00. Samotné predstavenie si môžeš pozrieť priamo na stránke Apple.com, a to v prípade, ak máš k dispozícii zariadenie so systémom macOS, iOS alebo tvOS. Predstavenie nových produktov tak môžeš sledovať na macu, iPhone, iPade alebo dokonca aj na iPode Touch. Pre tých z vás, ktorí používate Apple TV, do svojej televízie si môžete už v tejto chvíli stiahnuť bezplatnú aplikácie Apple Events, kde je možné sledovať celú udalosť naživo.

Pokiaľ patríš medzi užívateľa Windowsu 10, tak môžeš sledovať celý prenos naživo, a to priamo cez internetový prehliadač Microsoft Edge. Apple upozorňuje, že ak používaš prehliadač Chrome či Firefox, pre vzhliadnutie streamu bude možno nutné inštalovať kódeky. No a do tretice. Apple tento rok bude celú udalosť streamovať aj na svojom Twitter účte, takže bude konečne celý stream dostupný aj pre majiteľov zariadení so systémom Android, Linux alebo so starším Windowsom.

Už dnes večer Apple predstaví zaujímavé produkty a ešte dnes prinesieme články o všetkých novo predstavených produktoch, ktoré dnes jablčný “drak” vydal.

zdroj: bgr.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.