Smrteľnú nehodu na Spiši vodička neprežila, vletela pod cestárske auto

Polícia na svojej facebookovej stránke zverejnila fotografie a krátky popis k mimoriadne tragickej nehode, ku ktorej došlo v sobotu doobeda v okolí SPIŠSKÝ HRHOV. Červené motorové vozidlo vletelo pod veľké cestárske auto. Bohužiaľ sa táto nehoda skončila fatálne tragicky.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“Vodička osobného automobilu dostala šmyk a v protismere nabúrala do posypového auta. Ženu z vozidla vystrihávali hasiči. Pri náraze utrpela rozsiahle poranenia hlavy, ktoré neboli zlučiteľné so životom,” dodala hovorkyňa skupiny Falck, pričom k havárii došlo za osadou Roškovce.

Polícia na sociálnej sieti hľadá svedkov tejto mimoriadne tragickej nehody. Zároveň opäť dávame do pozoru, že v tomto počasí je potrebné byť mimoriadne opatrným vodičom, pretože aj menšie zaváhanie môže dopadnúť tragédiou.

nehoda
zdroj: facebook polícia sk

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: Facebook – policia SK

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.