Strateného Mateja našli až v Česku. Vieme, viac!

Pred pár dňami sme vás informovali o prípade mladého chlapca Mateja (15), ktorý sa stratil po tom, ako sa na svojom bicykli vydal na cestu do školy. Žiaľ, tam už nedorazil, a akoby sa poň zľahla zem. Zúfala matka žiadala spolu s Políciou o pomoc a tento prípad nakoniec skončil dobrým koncom.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Orgány činné v trestnom konaní na sociálnej sieti pred malou chvíľou informovali o nájdený 15-ročného chlapca, ktorý bol v čase nájdenia v Havlíčkovom Brode až v Českej republike. Podľa dostupných informácií tam chlapec nebol sám a bol nájdený spolu s 13 ročnou českou, ktorá bola taktiež na zozname nezvestných osôb. Aj touto cestou ďakujeme za obrovskú odozvu a vaše zdieľanie na sociálnych sieťach. Zároveň, prosím, zdieľajte tento článok, aby ľudia vedeli, že sa už chlapec našiel.

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: cas.sk

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.