Takto bude vyzerať Huawei Nova 3. Ponúkne prémiový dizajn a vysoký výkon

Je to už nejaký ten čas, čo spoločnosť Huawei predstavila prvú generáciu smartfónu Nova. Dnes máme možnosť počuť o pripravovanom smartfóne Huawei Nova 3, ktorý zdá sa neodbočí z rady a opäť ponúkne veľmi atraktívny dizajn, zaujímavý fotoaparát a dostatočný výkon pre každodenné používanie.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

V poradí už tretia generácia smartfónu Huawei Nova, ponúkne dizajn veľmi podobný modelu Huawei P20 Lite, ktorý čínsky výrobca predstavil len niekoľko týždňov dozadu. Model Nova 3 tak ponúkne lesklé materiály na prednej a aj zadnej strane. Zaujímavosťou bude taktiež vertikálne otočený zadný duálny fotoaparát, ktorý by mal opäť ponúknuť dobrú kvalitu fotografií.

Huawei Nova 3 príde už o pár týždňov

Očakáva sa, že Huawei Nova 3 môže ponúknuť veľký displej s pomerom strán 19:9 a čítačku odtlačku prsta umiestnenú stále na zadnej strane telefónu. Pripravovaná novinka by mala pod kapotou ponúknuť nový čip Kirin 710, teda priamého konkurenta pre čip Snapdragon 710. Huawei Nova 3 môže byť predstavený už v nasledujúcich týždňoch. V tejto chvíli je jeho dostupnosť na našom trhu stále otázna.

Zdroj: phoneradar, úvodný obrázok: Phoneradar.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.