Takto má vyzerať Huawei Mate 20! Displej nebude mať rámčeky a pod kapotou nájdeme brutálny výkon

Sú to len dva mesiace, čo spoločnosť Huawei predstavila aktuálne vlajkové smartfóny Huawei P20 a Huawei P20 Pro. Skalní fanúšikovia tohto čínskeho výrobcu vedia, že pri dvojici top smartfónov to nekončí a Huawei predstaví neskôr v tomto roku ešte čerešňu na torte, ktorou bude vlajkový model Huawei Mate 20.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Na internet sa dostala špionážna fotografia pripravovaného smartfónu Huawei Mate 20. Tá prezrádza, že sa určite máme na čo tešiť, pretože Huawei pripravuje úplne nový “bezrámčekový” dizajn a skutočné rámčeky nájdeme iba na vrchnej a spodnej časti smartfónu. Novinka tak ponúkne nie iba vyšší výkon, o ktorý sa postará nový čip Kirin 980, ale aj vynovený dizajn.

Mate 20
Zdroj: gizchina.com

Huawei Mate 20 môže ponúknuť revolučný dizajn a brutálne vysoký výkon

Séria Mate smartfónov je vlajkovou triedou spoločnosti Huawei. Čínsky výrobca tak k tejto sérii pristupuje inač a tieto modely získavajú najnovšie funkcie a technológie medzi prvými. Nový čip Kirin 980 by podľa doposiaľ známych únikov, mohol ponúknuť skóre v AnTuTu benchmarku v podobe až 350 000 bodov, čo je veľmi vysoká hodnota. Nový Huawei Mate 20 by mal výrobca predstaviť už o niekoľko mesiacov a jeho očakávaný začiatok predaja je na posledný štvrťrok tohto roka.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok: zdroj: targetyoutube.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.