Takto sa má volať nový Android 9! To jedlo si už určite jedol aj Ty!

Hoci spoločnosť Google ešte oficiálne neoznámila novú verziu operačného systému Android 9, čínsky výrobca Huawei nechtiac prezradil celý názov pripravovaného Androidu. Vďaka tomu tak vieme, na čo sa môžeme tešiť. Nový Android P bude oficiálne predstavený už o mesiac a do zariadení bude debutovať najskôr na jeseň v tomto roku.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Poľská pobočka spoločnosti Huawei pravdepodobne nechtiac odhalila názov nového systému. Ten sa bude volať Android Pistachio. Ako už teda tušíš a tušíš správne, v preklade sa bude nová verzia najpoužívanejšieho mobilného operačného systému na svete bude volať po pistáciách. Aj napriek tomu, že do predstavenia finálnej verzie systému Android 9, alebo teda Androidu P, nás delí ešte pomerne dlhý čas, je len málo pravdepodobné, že by sa takto nový systém nevolal.

Názov nového Androidu si už počul?!

Určite bude zaujímavé sledovať, či nový Android 9 ponesie názov Android Pistachio. Pokiaľ sa však tak stane, tak bude čínsky výrobca určite nejako Googleom napomenutý, pretože podpora v podstate prezradila tajomstvo. Nuž, aj majster tesár sa utne, a číňania nemôžu byť výnimkou.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: starkinsider.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.