Takto vyzerá Huawei Mate 20 Lite, ktorý sa náramne podobá na Mate 10 Porsche Design

Aktuálne dostupné úniky hovoria o tom, že Huawei má v pláne v krátkej dobe predstaviť novú vlajkovú loď Huawei Mate 20 Pro, ktorá príde aj s cenovo dostupnejšiou variantou s názvom Huawei Mate 20 Lite. Aj napriek tomu, že sa bude jednať o lacnejší model, údajne sa môžeme tešiť na bohatú výbavu a elegantný vzhľad, čo do istej miery potvrdzujú aj nové úniky.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Na internet sa dostal nový render, na ktorom je vidieť Huawei Mate 20 Lite v celej svojej paráde. Je zaujímavé, že sa novinka bude náramne podobať na Mate 10 Porsche Design, ktorý pritom môžeme zaradiť medzi jeden z cenovo najdrahších smartfónov na trhu vôbec. Novinka má ponúknuť zadný duálny fotoaparát, odtlačok prsta a zadný kryt podobný už spomínanému Mate 10 Porsche Design smartfónu.

Huawei Mate 20 Lite ako elegantný model s dobrou výbavou

Očakávame, že Huawei Mate 20 Lite bude predstavený už o niekoľko týždňov a do predaja sa dostane najneskôr do dvoch mesiacov. V tejto chvíli síce ešte stále nepoznáme kompletnú výbavu, no určite sa máme na čo tešiť, a to aj napriek tomu, že sa bude jednať o odľahčenú verziu dražšieho súrodenca Mate 20 Pro.

Zdroj: huaweicentral.com, úvodný obrázok: huaweicentral.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.