Takto vyzerá najlacnejšie SUV Škoda Kamiq! Nové úniky prezrádzajú zaujímavú novinku

Česká škodovka predstaví už o niekoľko mesiacov v poradí už tretie SUV. To ponesie názov Škoda Kamiq a bude sa jednať o momentálne cenovo najdostupnejšie SUV v portfóliu Škody. Na internet unikla skica pripravovaného škodovackého kúsku, ktorá odhaľuje veľmi zaujímavý dizajn Kamiqu. Ten totiž prinesie okrem klasických prvkov aj vynovený dizajnový jazyk.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Škoda Kamiq prinesie novú masku, ktorá síce ponúkne dvojité rebrá, ktoré už dobre poznáme z modelu Kodiaq a Karoq, môžeme sa však tešiť na zaujímavú novinku. Nový model ponúkne opačne rozdelené LED svetlomety, pričom hlavné LED svetlá budú umiestnené pod denným svietením. Škoda zároveň nezabúda na detaily a charakteristiku českého kryštálu, ktorý sa samozrejme ukáže aj pri tomto modele.

Škoda Kamiq ponúkne moderný interiér

Najlacnejšie SUV od Škody ponúkne podobný dizajn, aký ponúka aj nedávno predstavený model Škoda Scala. Na zadnej strane tak už nenájdeme klasické logo českej automobilky, ale namiesto toho viditeľný nápis Škoda. Veľkou novinkou u nového SUV modelu budú aj nové dynamické smerovky, ktoré sme predtým videli napríklad pri autách od automobilky Audi. Česká automobilka tak neustále pracuje na inováciách a svojim klientom chce ponúknuť nové a nové technológie. Podľa našich dostupných informácií, nový model prinesie podobne prepracovaný interiér ako Scala a samozrejmosťou bude digitálny kokpit namiesto analogových budíkov a samozrejme veľký displej s navigáciou.

Zdroj: autorevue.cz, úvodný obrázok: zdroj: youtube

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.