Takto vyzerá nový Huawei Mate 20 Pro: zakrívený displej a minimálne rámčeky

Čínsky Huawei už o niekoľko dní predstaví novú vlajkovú loď Huawei Mate 20 Pro, ktorý bude vyzerať naozaj dobre. Ako ale vieme, ako bude Huawei Mate 20 Pro vyzerať, ak ešte nebol oficiálne predstavený? Jednoducho!. Zahraniční kolegovia prišli so samotným prototypom pripravovanej vlajkovej lode, ktorý odhalil celý vzhľad prednej strany.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nový Mate 20 Pro ponúkne 3D skener pre odomykanie obrazovky prostredníctvom tváre. Podľa dostupný informácií, Pro verzia ponúkne vysoké rozlíšenie displeja až 1440 x 3120 pixelov, kým obyčajná verzia bude verná rozlíšeniu 1080 x 2244 pixelov. Huawei pripravuje až dve verzie vlajkovej lode. Kým jedna ponúkne klasický plochý displej, Pro verzia dostane do výbavy zahnutý displej.

Huawei Mate 20 príde už budúci mesiac

Huawei by mal predstaviť nové vlajkové lode už 16. októbra, pričom do predaja zavítajú už o pár týždňov neskôr. Zdá sa, že sa ešte v tomto roku máme na čo tešiť a ešte zďaleka sme nevideli všetky novinky. Pripravovaná novinka bude poháňaná novým procesorom Kirin 980, ktorému bude sekundovať minimálne 6 GB operačná pamäť RAM. Opäť sa môžeme tešiť na skvelý fotoaparát, dlhú výdrž batérie a chýbať nebude ani kvalitné konštrukčné spracovanie.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: gsmarena.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.