Taliani zverejnili zábery zo sledovania novinára Kuciaka krátko pred vraždou

Smrť mladého novinára Janka Kuciaka otriasla celým Slovenskom. V modernom svete si nikto nevedel predstaviť, žeby sme sa mohli vrátiť do mafianských praktík, medzi ktorú spadá aj odstráňovanie nepohodlných ľudí zo scény. Všetky doposiaľ známe informácie svedčia tomu, že talentovaný novinár zomrel kvôli svojej práci, pretože prišiel na niečo, o čom vedieť nemal.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Taliani zverejnili niekoľko fotografií, na ktorých je vidieť odfoteného Janka Kuciaka pravdepodobne krátko pred jeho vraždou. Na fotografiách je vidieť novinára pred jeho vlastným domom či pred autobusovou zastávkou neďaleko redakcie Aktuality.sk, pre ktorú Kuciak pracoval. V tejto chvíli poznáme iba možné podozrivé osoby, ktoré môžu stáť za vraždou mladého novinára. Polícia údajne robí všetko preto, aby vykonávatelia a objednávatelia vraždy boli potrestaní.

 

Jan Kuciak
zdroj: Reprofoto: Rai

Zdroj: aktuality.sk, úvodný obrázok: Reprofoto: Rai

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.