Tento čínsky smartfón ponúkne až 10 GB RAM. Potrebujeme to vôbec?

Akoby sa v poslednej dobe roztrhlo vrece s čínskymi telefónmi, ktoré ponúkajú čoraz väčšiu operačnú pamäť RAM. Výnimkou nie je ani čínska spoločnosť Oppo, ktorá v tomto období dosahuje vysoké predaje na domácom čínskom trhu a boj o dobré predaje chce zvládnuť aj vďaka pripravovanému smartfónu.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Čínska spoločnosť Tenaa, ktorá má na starosti certifikáciu smartfónov ešte pred ich spustením do predaja, prezradila zaujímavý parameter smartfónu Oppo Find X, ktorý je už v predaji nejaký ten piatok. Podľa dostupných informácií, Oppo plánuje do svojho smartfónu osadiť až 10 GB operačnú pamäť RAM, ktorá by mala ponúknuť ešte lepší beh operačného systému Android. Pripravovaná varianta by mala ponúknuť až 256 GB úložisko, takže núdza o interný priestor určite nebude.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok: propakistani.pk

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.