Tragédia pri Malackách: Prvé FOTO hrôzostrašnej hromadnej zrážky, zahynul vodič (†23)

Tragédia pri Malackách: Prvé FOTO hrôzostrašnej hromadnej zrážky, zahynul vodič (†23)MALACKY – Krátko po pol šiestej hodine ráno došlo v piatok na ceste medzi Veľkými Levármi a Malackami k dopravnej nehode troch motorových vozidiel a jedného nákladného auta. Úsek bol niekoľko hodín neprejazdný. Príčina ani okolnosti havárie zatiaľ nie sú známe, pravdepodobne sa však pod nešťastie podpísala vysoká rýchlosť.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

O tragédii informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. “V súvislosti s dopravnou nehodou utrpel jeden z vodičov zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. Premávka je v tomto úseku usmerňovaná príslušníkmi Policajného zboru a odklon dopravy je vedený cez obce Gajary a Kostolište,” poznamenal policajný hovorca.

Z vozidla zostal len vrak.
Pri nehode, ktorá sa

Odťahová služba, ktorá pomáhala v odstraňovaní následkov nehody, zverejnila mrazivé zábery na sociálnej sieti. Je na nich vidieť vrak vozidla, v ktorom vyhasol život len 23-ročného vodiča. “Nezvládol rýchlosť svojho auta,” skonštatovala Odťahovka v príspevku.

Pri nehode, ktorá sa

Čo však bolo príčinou nehody polícia zatiaľ neupresnila. Vodičov aj približne dve hodiny po udalosti vyzývali, aby pri prejazde uvedeným úsekom zvýšili svoju pozornosť, riadili sa pokynmi policajných hliadok, prípadne na prejazd využili v rámci možností inú trasu.

Pri nehode, ktorá sa

Hovorky záchranárov Alena Krčová neskôr doplnila, že okrem smrti mladého muža, si havária vyžiadala jedného ťažko zraneného človeka. S vážnym poranením hrudníka ho previezli do nemocnice. Traja ľudia sa zranili ľahko, prevoz do nemocnice odmietli.

Pri nehode, ktorá sa
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.