Tragická nehoda v Dunajskej strede: Vodič aj cyklista sú mŕtvi

Veľmi smutná nehoda sa odohrala ešte vo štvrtok 25.4 v Dunajskej Strede. Vodič, ktorý viedol osobné motorové vozidlo smerom od centra mesta na Komárno, po výjazde z kruhového objazdu narazil do 50-ročného cyklistu. Auto sa dostalo mimo cestu, pričom vodič narazil do dopravnej značky a stromu.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

74-ročný vodič Felície prišiel o život priamo na mieste. Polícia mu v skúška na alkohol namerala 0,52 promile alkoholu. O to viac je správa o nehode smutná, pretože v nemocnici už zraneniam podľahol aj samotný cyklista.

Polícia aj naďalej varuje, aby sme si nikdy za volant nesadali pod dávkou alkoholu. Z tejto možno pre niekoho až kurióznej nehody, sa stala veľmi tragická nehoda, ktorá je ďalším príkladom pre všetkých nedisciplinovaných vodičov na Slovensku.

Zdroj: podkapotou.zoznam.sk, úvodný obrázok: KR PZ Trnava

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.