Veľká pravda o Samsungu Galaxy Fold: Ak dáte dole fóliu, poškodí sa!

Už pred pár dňami sme vás informovali o novej kauze, ktorá sa týka smartfónu Samsung Galaxy Fold s cenovkou 2000 €. Viacerým novinárom sa totiž smartfón po pár dňoch poškodil, prípadne znefunkčnil displej.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Spoločnosť Samsung vydala k nedávnym incidentom svoje stanovisko, v ktorom uvádza, že niekoľko kusov smartfónu Galaxy Fold sa poškodilo, o čom ich informovali novinári, ku ktorým sa prvé testovacie kusy dostali. Samsung zároveň dodáva, že všetky incidenty vyšetruje.

Chybné smartfóny majú novinári

Niekoľko novinárov prezradilo, že k poškodeniu ich smartfónu došlo po odstránení ochrannej fólie z časti obrazovky. Nový Galaxy Fold totiž ponúka už od vybalenia z krabice nalepenú ochrannú fóliu. Samsung teraz reaguje, aby majitelia futuristického smartfonu v žiadnom prípade fóliu neodstraňovali, pretože to môže viesť k poškodeniu obrazovky. Výrobca vo svojom stanovisku zároveň udáva, že zabezpečí informáciu o neodstraňovaní fólie pre všetkých majiteľov nového Foldu.

Samsung Galaxy Fold vybuchuje? Majitelia hlásia zničené smartfóny a nie je ich málo!

V tejto chvíli nie je jasné, čo presne problém spôsobilo. Faktom je, že sa viacerí novinári začali sťažovať na problémy s displejom u nového Samsungu Galaxy Fold len pár hodín po tom, ako odstránili ochrannú fóliu z vrchnej časti obrazovky. Výrobca však túto informáciu zatiaľ 100 % nepotvrdil, a tak momentálne 100 percentný zdroj problému nemôžeme potvrdiť ani v redakcii.

Zdroj: pocketnow.com, úvodný obrázok: YouTube – CNBC

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.