Wow! Prvý herný smartfón od Honoru vyzerá neskutočne dobre! Herným konzolám odzvonilo?

Spoločnosť Honor budúci tyždeň predstaví veľmi zaujímavý smartfón Honor Play Special Edition, ktorý prináša elegantný dizajn kombinovaný s laserovými prvkami na zadnej strane. Novinka príde v dvoch farených verziách, a to v čiernej a červenej verzii.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Honor Play Special Edition ponúkne na zadnej strane veľmi zaujímavý laserový efekt a snímač odtlačku prsta ohraničovaný červenou farbou. Pripravovaná novinka ponúkne alforitmus vytvárania fotografií pomocou AI. Nebude chýbať portrétový režim, ktorý bude schopný rozmazať pozadie za osobou a taktiež Honor ponúkne režim GPU Turbo, ktorý prispeje k dosiahnutiu čo najvyššieho výkonu pri hrách.

Honor Play ako najlepší herný smartfón na trhu?!

Pod kapotou smartfónu bude tykať 8-jadrový procesor Kirin 970, ktorému bude sekundovať 6 GB RAM a 64 GB úložisko. Novinka ponúkne 6,3″ displej s Full HD rozlíšením a s pomerom strán 19,5:9. Tento prevažne herný smartfón tak ponúkne solídnu výbavu pre fanúšikov mobilných hier. Výrobca nezabudol ani na osadenie aspoň 3750 mAh batérie, ktorá by mala ponúknuť dňovú výdrž aj pri náročnejšom používaní. Novinka bude predstavená už budúci týždeň. Zatiaľ sa môžeme “kochať” z jej dizajnu vďaka uniknutým plagátom.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: gsmarena.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.