Xiaomi pripravuje dva nové smartfóny s brutálnym fotoaparátom a Snapdragon 855

Číňania pracujú na dvoch nových špičkových smartfónoch, ktoré bude poháňať výkonný procesor Snapdragon 855. Podľa dostupných informácií sa oboch noviniek dočkáme už o niekoľko mesiacov.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Na internet sa dostali úniky o dvoch nových pripravovaných Xiaomi smartfónoch. Oba z nich by mali priniesť, po vzore modelu Xiaomi Mi Mix 3, vysúvací fotoaparát. Takéto riešenie tak ponúkne výrobcovi použiť čo najmenšie rámčeky okolo displeja.

Nové Xiaomi smartfóny ponúknu TOP výbavu

V tejto chvíli nie je jasné, o aké smartfóny sa má jednať. Špekulácie totiž naznačujú príchod možných modelov Xiaomi Mi Mix 3s, Mi Mix 4 či cenovo dostupný model Pocophone F2. Už teraz však vieme, že sa máme na čo tešiť, pretože oba smartfóny ponúknu vysoký výkon a mechanizmus vysuvného fotoaparátu.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.