Žena si nedala poradiť ani Políciou. Prišla o 28 tisíc EUR! Na Slovensku je nový typ podvodu

Na západnom Slovensku kontaktoval ženu muž zo zahraničia. Napísal jej, že je z Portugalska a vraj chce ísť pracovať na Slovensko, ale potrebuje finančnú pomoc. Prvá platba bola v hodnote 1400 eur. Celková suma sa napokon navýšila na neskutočných 28 000 eur. Dnes jej už nikto, ani muž, ani “jeho právnik” neodpisujú.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Pani bola dokonca už v minulosti na polícii, kde jej policajti vysvetlili, že ide o podvod, napriek tomu peniaze posielala naďalej. Keďže ich posielala dobrovoľne a ako sama k platbám napísala, že išlo o dar, polícia sa týmto prípadom ani len nemôže zaoberať.

O 28 000 EUR PRIŠLA ŽENA POTOM, ČO ICH POSTUPNE POSLALA PODVODNÍKOVINa západnom Slovensku kontaktoval ženu muž zo…

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 16. apríla 2019

Polícia aj naďalej slovákov varuje, že podobné prípady máme považovať za podvod a v žiadnom prípade nesmieme nikomu cudziemu len tak zasielať finančnú sumu, či už sa jedná o väčšiu alebo menšiu sumu. Internetoví podvodníci sú čoraz viac prefíkaní a robia všetko pre okradnutie ľudí.

Zdroj: Policia SR – Facebook, úvodný obrázok: Polícia SR – Facebook

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.